Про компанію

ROADTEC, INC.

Лідер в галузі дорожнього будівництва та укладання асфальту.

Компанія Roadtec входить до складу корпорації Astec Industries - світового лідера в області асфальтобетонних технологій. Заснована в 1981 році, компанія Roadtec спочатку виготовляла асфальтоукладальники. Моделі 445, 455 і 465 були першими укладальниками, виробленими в місті Долтон, штат Джорджія.

У 1986 році з метою розширення лінійки продукції була придбана компанія Barber-Greene. У той час, Barber-Greene була найбільшим виробником асфальтоукладальників, дорожніх фрез, траншеєкопачів, дробарок і асфальтових заводів. Після об'єднання технологій Roadtec і Barber-Greene, продовжилося виробництво асфальтоукладальників, почався випуск фрез, і саме тоді вперше зародилася ідея про перевантажувачі асфальтової суміші. Першим перевантажувачем матеріалу стала машина MTD 3500.

У 1991 році лінія асфальтоукладальників Barber-Greene була продана компанії Caterpillar, а компанія Roadtec була реорганізована в місті Чаттануга, штат Теннессі, для виробництва та продажу дорожньо-будівельної техніки в складі корпорації Astec Industries. Приблизно в цей же час був вироблений перший перевантажувач асфальтової суміші Shuttle Buggy®.

Сьогодні Roadtec пропонує широку лінійку укладальників, які не потребують технічного обслуговування і є найбільш надійними в індустрії. Асфальтоукладальники Roadtec мають просту конструкцію і добре збалансовані для максимального тягового зусилля, вони оснащуються різними плитами з електричним нагрівом, що входять в стандартну комплектацію. Доступ до основних компонентів асфальтоукладальників Roadtec здійснюється набагато легше, ніж у машин конкурентів. Компанія Roadtec стала першим виробником в галузі, що встановив систему витяжки FXS ™ в якості стандартного обладнання на всіх асфальтоукладальниках і перевантажувачах Shuttle Buggy ®. Нова система управління Comfort Drive ™ володіє ергономічним дизайном, забезпечує оператору кращий огляд при роботі, оснащена сенсорним управлінням і входить в стандартний комплект поставки. Існують колісні і гусеничні асфальтоукладальники Roadtec, а також укладальники на гумових гусеницях. Ширина укладання становить 2,4 м або 3 м.

Компанія Roadtec виробляє повну лінійку дорожніх фрез і фрез-ресайклерів. Фрези Roadtec - оптимальний баланс потужності, продуктивності і маневреності. Моделі RX-600, RX-700 і RX-900 можуть фрезерувати в двох напрямках. Дана технологія дозволяє зрізати покриття зверху вниз із заднім розвантаженням матеріалу без будь-яких додаткових налаштувань або обладнання. Кожухи двигуна з гідравлічним підйомом забезпечують легкий доступ до моторного відсіку, який надійно ізольований для чудового шумозаглушення. Змінна ширина ріжучого барабана і навісне обладнання для бічної різання, доступні на деяких моделях, забезпечують неперевершену універсальність фрез Roadtec.

Перевантажувачі асфальтобетонної суміші Shuttle Buggy ® Roadtec є самим передовим обладнанням для укладання дорожнього покриття в світі. Самохідні перевантажувачі Roadtec оснащені унікальною системою, що дозволяє усунути температурну і фракційну сегрегацію суміші. А завдяки поділу процесу розвантаження самоскида і роботи укладальника, досягається безперервне укладання покриття. Сьогодні, з жорсткістю вимог до якості дорожнього покриття, і в зв'язку з появою нових сумішей Superpave, більш складних при укладанні, перевантажувачі Roadtec стали необхідністю для багатьох підрядників.

Компанія Roadtec домоглася великого успіху у виробництві інноваційного, високоякісного обладнання та запасних частин і обслуговуванні замовників.

Багато компаній сьогодні повідомляють, що не зустрічали кращого обслуговування обладнання і сервісної підтримки.

Офіційний представник Roadtec, Inc. в Україні: